Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Menovky na dvere, na schránku, na kanceláriu


Vygravírujeme vám menovky, tabuľky, štítky s vašim textom a/alebo logom. Vyberte si z hotových dizajnov menoviek (nižšie), alebo nás kontaktujte a vyrobíme vám tabuľku či štítok s tvarom a rozmermi presne podľa vášho priania.

Ponúkame výrobu a gravírovanie menoviek, tabuliek a štítkov na dvere a na schránky, do interiéru aj exteriéru, na vchodové dvere, na dvere WC a kúpeľní. Materiálom je kvalitný prvotriedny plast vysoko odolný voči poškriabaniu a poveternostným vplyvom vhodný aj do exteriéru. Plastové menovky a tabuľky vám dodáme v samolepiacej úprave - takže len stiahnete ochrannú fóliu a menovku nalepíte tak ľahko ako bežnú samolepku. Lepidlo je mimoriadne pevné a spoľahlivé. Ak si napriek tomu prajete radšej menovku naskrutkovať, napíšte nám to do popisu a my vám menovku či inú tabuľku predvŕtame.

TIP: Dohodnite sa aj so svojimi susedmi a priateľmi, objednajte si menovky spoločne a ušetríte na poštovnom.

Prajeme vám príjemný nákup.

Kliknutím si vyberiete typ menovky/štítkameno na schranku Konfederácia politických väzňov Slovenska tabulka

menovka stitok s menom vygravirovany
štítky menovky na schránku gravírované tabuľky firemné tabuľky označenie kancelárií čísla na dvere popisné čísla domu súpisné čísla domu tabuľky s menom popisné tabuľky tabuľky rôznych veľkostí a tvarov tabuľky podľa vašich želaní expresná výroba tabuliek popisné štítky tabuľky na dvere

Plakety, trofeje a gravírovanie Bratislava

Trophis s.r.o.
Nám. Hraničiarov 1622/14
851 03 Bratislava
+421 948 488 116
trophis@trophis.sk